^Powrót do góry
  • 1 Witamy na stronie biblioteki
  • 2 Witamy na stronie biblioteki
  • 3 Lorem ipsum dolor...
    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur...

biblioteka publiczna miasta i gminy borek wlkp.

Borecka książnica zaprasza po książki

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Borek Wlkp. dnia 6 maja br. ponownie otworzyła swoje drzwi dla czytelników. Mimo, że w dobie epidemii placówka działa na nowych zasadach, to bibliotekarze cieszą się, że mogą wrócić do tego co lubią najbardziej czyli do kontaktu z czytelnikami.

Książnica uruchomiła wyłącznie możliwość wypożyczeń i zwrotów księgozbioru; nie ma dostępu do bibliotecznych półek, a zwrócone materiały biblioteczne trafiają na kwarantannę. Wysoka statystyka odwiedzin po pierwszym tygodniu pracy pokazała jak bardzo biblioteka jest potrzebna lokalnej społeczności, a możliwość otrzymania upragnionej książki ucieszyła 344 osoby. W tym czasie wypożyczono 956 książek, a zwrócono 1181 woluminów. Bibliotekarze obsługują czytelników z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Również użytkownicy chętnie stosują się do nowych procedur, które pomagają sprawnie i bezpiecznie ich obsługiwać. Biblioteka czynna jest od poniedziałku do piątku od 10:00 do 16:00. Książki można zamawiać telefonicznie pod nr tel. 655716150 lub poprzez rezerwację na koncie czytelniczym. Katalog on-line znajduje się na stronie internetowej biblioteki: www.biblioteka.borekwlkp.pl W bogatym księgozbiorze każdy czytelnik na pewno znajdzie coś dla siebie, a w przypadku problemów z wyborem lektury, bibliotekarki służą pomocą. Zapraszamy !

Osób na stronie

Odwiedza nas 111 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
98407
Copyright © 2013. Biblioteka Publiczna w Borku Wlkp.  Rights Reserved.