^Powrót do góry
  • 1 Witamy na stronie biblioteki
  • 2 Witamy na stronie biblioteki
  • 3 Lorem ipsum dolor...
    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur...

biblioteka publiczna miasta i gminy borek wlkp.

Z NASZĄ GWARĄ – PEŁNĄ PARĄ

Z początkiem marca br. w Bibliotece Publicznej w Borku Wlkp. wystartował projekt „Z NASZĄ GWARĄ PEŁNĄ PARĄ” realizowany w ramach RKG „Równać Szanse” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności administrowany przez „Polską Fundację Dzieci i Młodzieży”.

Celem projektu jest zwiększenie obecności młodych ludzi w życiu społecznym oraz rozwijanie potencjału młodzieży poprzez stworzenie im warunków do samodzielnego działania. Projekt ma również na celu zachęcenie młodzieży do współpracy w realizowaniu własnych inicjatyw, mających wpływ na życie codzienne w swojej gminie. Osią projektu jest spektakl gwarowy, który młodzież stworzy. W marcu piętnastoosobowa grupa uczestników(w wieku 13-19 lat) poznawała cele programu Równać Szanse, jak również integrowała się, uczestniczyła także w warsztatach teatralnych. Już w kwietniu odbędą się warsztaty gwarowe.

Osób na stronie

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
102491
Copyright © 2013. Biblioteka Publiczna w Borku Wlkp.  Rights Reserved.