^Powrót do góry
  • 1 Witamy na stronie biblioteki
  • 2 Witamy na stronie biblioteki
  • 3 Lorem ipsum dolor...
    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur...

biblioteka publiczna miasta i gminy borek wlkp.

Misiowe świętowanie z żołnierzem Wojtkiem

W dniach 20 - 26 listopada 2018 r. Biblioteka Publiczna w Borku Wlkp. już tradycyjnie, zorganizowała Tydzień Pluszowych Misiów. Każdego dnia borecką książnicę wraz ze swoimi pluszowymi przyjaciółmi odwiedzały przedszkolaki.

Milusińscy z grup „Motylki”, „Żabki”, „Jeżyki”, „Biedronki” i „Pszczółki” z PS w Karolewie, a także „Smerfy” i „Puchatki” z ZS-P w Borku Wlkp. poznali prawdziwą historię Wojtka - niedźwiedzia, który był żołnierzem w Armii Andersa. Były też misiowe zabawy i to co milusińscy lubią najbardziej czyli możliwość poszukiwania ulubionych książek na półkach. Wszystkie dzieci biorące udział w zajęciach otrzymały misiowy upominek i zaproszenie do ponownego odwiedzenia Biblioteki.

Osób na stronie

Odwiedza nas 88 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Odsłon artykułów:
99720
Copyright © 2013. Biblioteka Publiczna w Borku Wlkp.  Rights Reserved.