Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Borek Wlkp. informuje, że uzyskała dofinansowanie na zakup nowości wydawniczych w kwocie 5923,00 zł ze środków Ministerstwo Kultury I Dziedzictwa Narodowego w ramach wieloletniego programu: Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa, NPRCz 2.0 realizowanego przez Biblioteka Narodowa.

"Dofinansowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025".
„Dofinansowania dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i/lub synchrobooków - Priorytet 1, Kierunek interwencji 1.1. w ramach NPRCz 2.0”.